Tipka dvokoličinska Ineo horizont bijela - H9001110000001
Tipka Dvokoličinska Ineo Moondance Bijela H9001160000001
Lis Tipka Dvokoličinska AW1 Bijela H8956610000001
Lis Tipka Dvokoličinska AW1 CHROME H8956610040001
Lis Tipka Dvokoličinska AW1 Matt Black H8956617160001
Tuš Kada pro 120x90 - H2109580000001
Tuš Kada Pro 80x80 H2109500000001
Tuš kada pro 90x90 - H2109560000001
Ugradni Vodokotlić Ineo- H9201140000001
Ugradni Vodokotlić Lis CW1 H8946600000001
Slavina Uma E Visoka - HF506814100000
Uma E slavina sa okretnim izljevom- HF506802100000
Uma E baterija za bide HF506810100000
Uma e slavina za kadu- HF506850100600
Uma E slavina za kadu sa izljevom- HF506860100600
Uma E ugradna slavina za kadu - HF506879100000
Uma E kuhinjska slavina - HF506830100000
Umivaonik Pro S 48x28 H8159540001041
Umivaonik pro s 45x34 - H8159610001041
Lavabo PRO S 55x47 H8109620001041
Lavabo PRO S 60x47 H8109630001041
Pro WC Daska sa Poklopcem H8969580000001
WC Daska sa Sporospuštajućim Poklopcem Lua Bijela H8910830000001
🔥 ENMON Outlet – posljednji komadi kupatilske opreme
Tražiš najniže cijene za opremanje kupatila? ENMON Outlet je mjesto gdje možeš pronaći posljednje komade sanitarija, slavina i kupatilske opreme koji se više ne naručuju i dostupni su do isteka zaliha.
Za razliku od klasičnih akcija, outlet ponuda predstavlja završnu rasprodaju – proizvodi izlaze iz asortimana i dostupni su po trajno sniženim cijenama, bez ponovnog dopunjavanja zaliha.
Ako želiš maksimalnu uštedu i nije ti presudno da model bude iz najnovije kolekcije, outlet kupatilske opreme odlična je prilika da opremiš svoje kupatilo po znatno povoljnijim cijenama.
Šta možeš pronaći u Outlet ponudi?
- WC šolje i monoblok sistemi – modeli iz prethodnih kolekcija
- Lavaboi i kupatilski ormarići – ograničene serije i izložbeni primjerci
- Slavine i kupatilska galanterija – modeli povučeni iz asortimana po sniženim cijenama
- Kupatilska oprema – proizvodi koji se više ne naručuju
- Keramičke pločice – posljednje dostupne količine
Koja je razlika između akcijske i Outlet ponude?
Kategorija Akcije obuhvata proizvode s privremenim popustima, dok Outlet predstavlja završnu rasprodaju artikala koji izlaze iz asortimana i više se ne nabavljaju.
Važne informacije prije kupovine
- Količine su ograničene – proizvodi su dostupni samo do isteka zaliha
- Zalihe se ne dopunjavaju – artikli se više ne naručuju
- Prodaja se vrši u viđenom stanju – preporučujemo provjeru stanja proizvoda prije naručivanja
- Cijene su konačne – nema dodatnih sniženja
- Dostupnost proizvoda može se razlikovati između web trgovine i prodajnih salona
Često postavljana pitanja (FAQ)
- Da li se proizvodi iz Outlet ponude ponovo naručuju?
Ne. Riječ je o posljednjim komadima proizvoda koji izlaze iz asortimana i neće biti ponovo dostupni nakon rasprodaje zaliha. - Da li su proizvodi iz Outlet ponude novi?
Većina proizvoda je nova, ali u ponudi se mogu nalaziti i izložbeni primjerci ili modeli iz prethodnih kolekcija. - Da li je moguće rezervisati proizvod?
Preporučujemo da prije kupovine provjeriš dostupnost željenog proizvoda jer se stanje zaliha brzo mijenja.
👉 Istraži ENMON Outlet ponudu i iskoristi priliku za kupovinu kupatilske opreme po najnižim cijenama – dok su proizvodi još dostupni.


Prati nas